Sarrow

Který z těchto citátů?

Který z nich se vám líbí nejvíce?

A napište svůj nejoblíbenější citát či motto o životě :)

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“
Mark Twain

„Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.“
Honoré De Balzac

„Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.“
John Lennon

„Dej každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.“
Mark Twain

Nejlepší odpověď
briketka10

Ani jeden

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cit%C3%A1ty

Další odpovědi
M.

Honoré De Balzac

Doplňuji:
Miluji citáty, pokud to nejsou ty zamilované, které si dávají puberťačky na facebook do statusů :) Vybrala jsem si tento, jelikož se mi téměř nevybavil, ostatní znám :)

Ovechka

Mark Twain (1)

Twain je sexy

pusinka50

Honoré De Balzac

To je hezký citát a kdo tak žije, ten je šťastný. Mně se to zatím nepodařilo. Ale mám ráda citáty Ediho Murphyho, ty jasně citují životní situace, které přichází a vždy a pokaždé, když stojím v obchoďáku frontu na kasu, si vzpomenu na jeho citát „ať si stoupnete do libovolné fronty, ostatní postupují rychleji“ a „když se něco může pokazit, tak se to pokazí“.