7KATKA7

Který z níže uvedených motocyklů podle motorkářského slangu patří mezi „žáby“?

Který z níže uvedených motocyklů podle motorkářského slangu patří mezi „žáby“? A)Yamaha YZF-R1 B)Kawasaki ZX-10R C)Suzuki GSX1300R

Nejlepší odpověď
kropitko

Já myslím,že pokud tu tato otázka už jednou padla,není až tak složité se jí pokusit vyhledat. Vlastně vůbec o nic nejde,jen si to zadáte do vyhledavače o ona Vám odpověď vyjede. Překvapujeme,že se najde ještě někdo,kdo Vám na to odpovídá…

Další odpovědi
panenka

Tato otázka tu už jednou byla podána zde vám zasílám odpovědi.
Je to za b Kawasaki ZX-10R C

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-vas-nevi-te-nekdo-neco-o-motociklech