Nechápavé

Který Windows je zatím nejlepší?

Co se týká rychlosti apod…
7,8.1,10 ?

Nejlepší odpověď
gecco

NT, 2k, XP, 7…
Cca v pořadí…
😉

Další odpovědi
chachar1922

Já mám jen win8. Nejde mi to aktualizovat na 8.1 :D
Win10 nechci ani vidět a win7 byly v klidu.
A rychlostně ti nepovím, píšu jak mi vyhovují jako uživateli, ale nějaký rozdíl v rychlosti nemůžu ani posoudit, protože rychlost se odvíjí na celém počítači, aspoň to tak mám já.

Tím myslím, že když mám bordel v pc, nemůžu čekat, že to poletí jako tryskáč.

e1232851@trb

xp a ted 7

Lamalam

Moc zkušeností s Win nemám, naposledy jsem pracovala s NT 4.0 a ty se mi tehdy zdály rychlé dost. Potom jsem objevila jiný OS a tam rychlost jednotlivých verzí řešit nemusím.

střevo

95 nebo 98SE

cochee

Co se týká rychlosti = tak, jak píše gecco.
Co se týká jakéhokoliv jiného čehosi, co jsi shrnul pod slovo „apod.“ – pořadí verzí Win může být libovolné, stejné i diametrálně jiné.