FOG

Ktery vyznamny svet.malir a moravsky herec se v tento den narodili?

15.duben

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě máte na mysli Josefa Somra, který se narodil ve Vracově u Kyjova v r. 1934. Můj oblíbený herec.
Významný světový malíř, sochař, architekt, přírodovědec, hudebník, spisovatel, vynálezce a konstruktér Leonardo da Vinci se narodil 15. 4. 1452.