neznajut

Který výrobce nábytku vyrábí z plastu?

Dobrý den,

vídávám poslední dobou designový plastový nábytek. Mají ho v NTK u registrace, mají ho v obchodech šperků Pandora nebo v obchodě s produkty od Apple. (viz. foto). Nedaří se mi ovšem najít výrobce takového nábytku. Má někdo o tom informaci?

Děkuji

http://www.fo­rumnovakaroli­na.cz/images_zbo­zi/132_3_small2­.jpg

http://img.ise­tos.cz/images/ar­ticles/prodej­ny/chodov/cho­dov-main.jpg
Doplňuji:
Nejlepe vyrobce, protoze mam vlastni rozmery a predstavy nabytku.

Odpovědi
Banán88

u nas se pokud vim zabyva vyrobou plastoveho nabytku firma Liska (jako to zviratko :D bohuzel diakritikou muj laptop nedisponuje) a ze zahranicnich znam italskou firmu Scab.. nevim zda Vam to pomuze, ale vic informaci nemam..
Doplňuji:
jestli mate na mysli konkretni vyrobky, jako pulty a vylohy s policemi, je otazkou, zda chcete primo vyrobce ci postaci jen dodavatel..

gecco

Jestliže máš vlastní návrhy, orientuj se podle zvoleného (požadovaného) materiálu (ten z fotek nepoznám), například z nějakého umělého kamene (Technistone apod.) dělá bezespárové desky (dřezy, obklady…) kdekteré kuchyňské studio.
Firem, které se zabývají výrobou ´na míru´ z plexiskla (polyakrylátu obecně) nebo polykarbonátu je taky spousta.
Není, případně, problém najít ani firmy, které se zabývají výrobou laminátu (s libovolnými vlákny).
😉
Jak píšu – máš-li vlastní návrhy, měla bys mít představu o materiálu na jejich výrobu (jednak abys znala technické možnosti a měla i představu o cěně), podle toho hledej výrobce.