terry

Který výrobce hybridních aut je s jejich vývojem nejdále?

Konkrétně elektro pohon.
Děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
turbo085

Tesla S je hodně dobré e-autíčko. Za dva roky má být vyrobena Audi, tak uvidíme, jak dopadne ;)

Další odpovědi
Kepler

Vynálezcem je Josef Sousedík (Valašský Edison), první hybridní auto na podvozku tatry postavil ještě před 2. sv.v. Dnes je za lídra považována Toyota, avšak Tesla má technologický náskok v konstrukci baterií, které konečně umožňují rozumný dojezd až 500 km. Rychle ji dohánějí další automobilky. Těžko říct, kdo je s vývojem nejdále. To bývá firemním tajemstvím.