Douby

Který výrobce aut si stojí nejlépe z hlediska cen náhradních dílů?

Chtěl bych si pořídit auto z druhé ruky a zajímalo by mě, které značky jsou nejlevnější pokud jde o opravy, ceny náhradních dílů, atd.

Odpovědi
sevos

No naše Felicie.

terry

Mám ověřeno, že výrobce při jedné výrobě na část dílů dává značku – logo > značkové díly. a část jde do prodeje bez značky – loga > neznačkové náhr.díly.
Takže je to stejná kvalita, jen je rozdíl, kde se díly kupují. A za kolik Kč.