Stříbrný

Který věk, které období svého života, považujete zatím za nejhezčí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jiná odpověď (které?)

Období prvních lásek!!

Další odpovědi:

jiná odpověď (které?)

Doplňuji:
Rád vzpomínám na mládí, ale i ve vyšším věku je se stále na co těšit. I ten uplynulý věk mám rád. A jak stárnu, tak nevím co přinese budoucí čas. I ten zanechá vzpomínky krásné i ty, s kteréma se nebudu chlubit.
Rád vzpomínám na události na Moravě (2 a 1/2 roku žití), neodpustím si Adrpašské skály, prostě je toho hodně a vybírám si to nej.

Zlatý

to, které právě prožívám

Předtím to bylo hledání a poznávání. Díky mému skvělému muži jsem zjistila, jak je krásné (a skutečné), když k sobě dva lidé patří. Dovede mne vždycky rozesmát - a toho si cením nejvíc. Není líný, nikdy neřekne, že něco nejde. Nikdy jsem si nestěžovala, to není můj styl, ale tohle "období" si fakt užívám. Jen ve dvou. Co se perfektně doplňují, skvěle si rozumí a i když mlčí, tak "ví" o čem, protože i tam naleznou společné "téma".:-)

jiná odpověď (které?)

Jsem spokojena a s tím co bylo i je. Říkám si ale, že lepší to může být vždycky.

Zlatý

jiná odpověď (které?)

celý život je krásny,
ako dieťa chce byť staršie, dospelý zas spomína na detské roky a v staršom veku zas človeku prebehne celý život pred očami s otázkou "stálo to za to?" a odpoveďou "Ano, celý život je krásny, každá jeho časť, aj prežité Zlo, je dobrá k uvedomeniu si sama seba"

Zlatý

jiná odpověď (které?)

jo jo není nad ty vzpomínky, když sedíme se ségrou u vínka a
říkáme si, jaký to bylo v tý Praze bezva..
chodit si po ní lovit sumečky :))
na udičky..

Zlatý

jiná odpověď (které?)

Jedno přísloví /tuším americké/ říká, že život začíná když chcípne pes a děti vypadnou z domu. Něco z toho určitě platí, avšak pokud si svůj život rozdělím třeba na pentády mohu říci, že každou stálo zato žít. Jestliže Vaši otázku trochu odlehčím, pak nejhezčí je období, které právě prožívám, protože jako starý sklerotik nyní mám všechno na co si jenom vzpomenu!

Bronzový

jiná odpověď (které?)

od 13let do17let.

jiná odpověď (které?)

Doplňuji:
Pro mě je hezký celý dosavadně prožitý život a bude takový napořád.

Pokročilý

to, které právě prožívám

Pokročilý

to, které právě prožívám

Doplňuji:
Vysokoškolský život - už nikdy nebude nic lepšího.

jiná odpověď (které?)

Dětství, dospívání, dospělost a současnost. Krásné je vše, co život nabízí a dává. Pošetilost je chtít se čehokoliv odříct.

Diskuze k otázce

anonym

Tento rok je nejhezci .. ( ale - myslim si to uplne kazdy rok ) ...
kdyby vse zustalo tak jak je ted , tak jsem opravdu stastna ... vse co jsem si kdy v zivote prala jsem si doprala .., ted uz jen ubiram posledni roky plyn a uzivam si ...
:)
za par dni si odjedu prodlouzit leto - za teplickem .. a to jsou vsechno moje " bonusy " :)
-iv-

Zlatý

briketka10

Bronzový

manon
a který věk, považuješ ty za ten nejhezčí :))

Stříbrný

manon

Vším čím jsem byl, byl jsem rád :) Ráda vzpomínám, každé období přináší něco hezkého (a na špatné zapomínám) a ráda jsem taky na světě právě teď :) Já bych se těžko rozhodovala, proto jsem se ptala, jak to mají ostatní :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.