Mimozemšťan

Který vánoční trh je nejlepší?

Víte o nějakém?

Nejlepší odpověď
annas

Většina jedinců navštíví trhy ve svém okoli, pokud třeba nezajede do Brna nebo do Prahy. Nemůže říct, jaké jsou trhy v Ostravě, v Plzni, v Českých Budějovících atd.

Ale je pravda, že podle hodnocení patří mezi vyhlášené ty olomoucké. Kluziště uprostřed náměstí, velký počet stánků, ukázky řemesel, program atd.

K tomu nejvíc druhů punče. V tomto směru se Olomouci prý nevyrovná ani Praha. Stejně tak je možné koupit jen v Olomouci vyhlášená norimberská vína a punč.

Další odpovědi
AAmila

Pokis máte na mysli v jakém městě, tak Olomouc no a Praha

anonym

Když jsou love, tak je krásně všadě.

ReHu

Nejlepší? Kdo to může objektivně posoudit?
Dobrý je třeba v Norimberku.