LuK4S3k CZ

Který uživatel na odpovědích vám nejvíce pomohl ?

Mě asi Bedy

Nejlepší odpověď
Sůwa

Určitě >Bedy<, ten mi pomáhal už i na poradte.cz.. On toho totiž umí mnohem víc, než hijackthis 🙂
Jinak mi tu dost chybí Hanulka11, ta toho ví hoooooooooodně moc a nemusí nic googlit 🙂

Další odpovědi
Damiana

Všichni ti, kteří sem chodí se snahou pomoci – a je to na nich znát už na první pohled.
V žádném případě ne ti, kteří tu záměrně buzerují a léčí si své komplexy z reálu. Upřímně… To, co skutečně potřebuji vědět si opravdu rychle a snadno najdu (nebo vytelefonuji) jinde, ale tohle je fajn „sešn“ s lidmi, kteří se scházejí jako u kafe, radí si, vyměňují zkušenosti a vědomosti. Líbí se mi i to občasné „chatování“, které dává vědět, že jsou tu „normální“ lidé, ne robot a poodhalí se i jejich osobnost… Úžasná je i věková skladba.
V první řadě je pro mě důležitá slušnost a smysl pro humor. Obojího je dnes tak málo a já jsem ráda, když to někde náhodou „vyjde“.
Annas, quentos, Bohemica, IceT, led, mosoj, huxa, pnovotny, Briketka19, hanulka11, Sůwa, -iv- (nebo gagaga nebo jak si teď čerta starýho říká:-), zjentek, Lucijej, badisko, Bedy, RyuzakiKate, Illines, marci1 – nerada bych na někoho zapomněla – co člověk, to osobnost, to názor. A jelikož nejsem despota, tohle mne zajímá víc, než jestli má někdo jednu jedinou pravdu!

A bolak – moje třešnička na (vanilkovém) dortu.

zjentek

to záleží, v čem potřebuješ poradit. Taky je tady proto hodnocení uživatelů, z kterého můžeš těžit ..annas může pomoci opravdu hodně. Máš pravdu v tom, jak působí Bedy na poradně. Lidí, ovládajících jeho znalosti, je dnes nepřeberně, v technické době se naučili rychle orientovat. Jen ve svém bydlišti mám takových asi patnáct na kilometru čtverečním, pro to nemusím na poradnu. Třeba s hijackthis umí dokonale sousedovic osmiletý hoch ..říkám dokonale. Zkus se kouknout ve svém bydlišti, kolik tam najdeš človíčků, zabývajících se elektronikou ,)

bolak

Nejvíce mi na odpovědích pomohl admin, že zabanoval Dr.Axla

:p

Bedy

Mě asi nejvíc pomohla uživatelka Sůwa, která tu byla mojí tutorkou a díky ní jsem zdejší komunitu poznal. Díky.

Též velký dík patří všem uživatelům, kterým jsem pomohl a jsem rád za každou zpětnou vazbu, kór když je ještě veřejná. Taky děkuji řadě uživatelům, kteří mě doporučili svým známým či jiným uživatelům zde. Takže ještě jednou díky.

pája139

robosobo

Ale i jiní super hráči a všem moc děkuji :)

Illines

tak u mne to je bezpochyb Annas,umi podat vysvetleni k dane otazce,casto az narocne,led-souhlasim s gagaga,Damiana pro jeji jemny humor

led

Dr.Axl
možná jste překvapeni, ale svým způsobem mi ukázal, že se musím ještě hodně učit a více vnímat …
Třeba vnímat každé reakce i na své jednání, zamyslet se a poučit, nejen z vlastních chyb, ale i z cizích. Pokud chcete opravdu fundovaně odpovědět na otázku, prostudujte si ji, pokud nevíte, vyhledejte si správnou odpověď – řešení problému, buďte pozorní při odpovědi. I chybějící tečka na malým „i“ vám může znepříjemnit život.
Těch dalších už tu nebudu zmiňovat, prosím neurazte se, ale poznala jsem zde mnoho lidí, se kterými si ráda dopsat a i lidi z jiné stránky.
Doplňuji:
Promiňte, myšlenky volně létají, chybička se vloudila…
,ráda dopsat,
má být „ráda píšu“

Majkl95

No jasně že Bedy :) potřeboval jsem vybrat nový mobil a vybral mi ho :) úžasný :) jo a hledal jsem aplikaci a zase mi poradil :) díky Bedy :)

alenad

Mně hodně pomohl Bedy ,
a velice ráda si přečtu jeho odpovědi a rady , o jeho ochotě ani nemluvím :)
díky Bedy

zelezo1983

Me taky Bedy protoze mi deratizoval a zrychlil pocitac a poradil mi jaky si mam koupit mobil. je ochotny umi to a nic za to nechce. Ja ho normalne obdivuju

RyuzakiKate

Nejvíc mi pomohla asi ocko, ale ještě bych mohla uvést i iceT a Damianu, jsou to zkrátka ženy, které dokážou vážně dobře poradit.

bolak

Damiana: třikrát jsem se hledal, myslel jsem že se na mě zapomnělo, ale nakonec jsem se přecijen našel, ještě že tak :)

jinač se považuji spíš za pecku..

Damiana

Ovšem s výborným jadérkem…:-)

bolak

jo to už já nevim, my pecky většinou pliveme do vodpaďáku ;)

annas

Děkuji všem, kteří mě zmínili.

Děkuji těm (nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněla, i když ti dotyční to vědí)), kteří mě podporovali, stáli na mé straně, brali mě se všemi mými výhrami a prohrami a důvěřovali mně.

Už jsem jednou zmiňovala tato slova:

"Až někdy budeš soudit moje žití, obuj si moje boty a přejdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, radost, projdi kroky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já. Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já.

A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mě znáš…"

annas

Někdo opět neunesl poděkování annas a smazal další … dokonce za dobu, kdy na Odpovědích nebyl ..

Svědčí to o tom, že moje rady či služby jsou tak velké, že je lze oplatit jedině nenávistí. 🙂

gagaga

Jezisimaria, jsem na kole ve fitku a chtela jsem napsat odpoved do diskuze :((
Nejak to z domova zaridim s Adminkama ..:)

gagaga

Led.
i kdyz ona o tom nevi …a timto ji i dekuji … a pomohla tim, jaka je …nikomu nevnucuje svoje nazory, nikdy nikoho zde neurazila, nepomluvila .., nebuzerovala, nepodvedla … jednou nekde nedavno napsala : radsi bude posledni , nez za cenu podvodu jednou z prvnich …
Nejak tak to bylo .. a ja si uvedomila, ze uz i ja bych se nechala zatahnout do zdejsiho obcasneho bahna a sama uz jsem mela hnuj ( ten virtualni ) az po kolena ..
Led je pro me jednou z nejcistejsich dusi jake znam …
Pak mam rada an., jsme uz takove vykaci kamaradky , ale to je na jinou otazku …-iv-

bolak

kůš, nezacláněj, čekám až někdo řekne mě a nerad bych ten moment prošvih…

led

bolaku, vy by ste v tom mojom „ďalší“ patrili do prvej desiatky víťazov spolu s našou jazykárkou annas. Vaše niekedy trochu nejasné rýpnutia a „podrazné“ otázky nútia byť človeka pozorným a zamyslieť sa nad významom otázky. Na väčšinu vašich otázok sa nedá len „tak z fleku“ odpovedať.
Vďaka annas som si zasa zopakovala češtinu, z ktorej som už veľa zabudla…
A naša cestovateľka? no raz jej z Kilimandžára zamávam, pokiaľ sa bude plahočiť kdesi na svahu…p

gagaga

:p

gagaga

:)) obavam se, ze toho se ale nedockate ..
totiz ten, kterej vas mel tady nejradsi, uz je deaktivivovanej .. :p

bolak

Já sem tu zažil dvě chvilky který mě zahřály u srdíčka, jednou když mně tu někdo za něco poděkoval za mou radu a podruhý, když se mi to jeden člověk omluvil.

A bylo to o to cennější že oba tyto zážitky proběhly v ten samý den, nejdřív mně totiž dotyčný poděkoval za radu která mu velmi pomohla, a pak se mi omluvil, protože se spletl a myslel že jsem někdo jinej.

gagaga

:)))))