Avatar uživatele
Bičiště

Který typ externího disku pro nahrávání tv programů, je nejvhodnější k televizoru Panasonic?

V prosinci loňského roku jsem si zakoupil TV Panasonic typ TX-P42V20E a jsem s ní spokojen.
Chci si zakoupit externí disk na nahrávání některých programů. Našel jsem v odkazech doporučení na externí disk „Buffalo“ Just desktop HD – EU2. Ten se u nás v ČR prý neprodává, na Slovensku snad ano.
Jsou pro tento doporučený typ dostupná alternativní řešení?
Zajímá mě zda např. značka WD si s TV bude rozumět a zda je dobré zvolit si externí disk WD s vlastním napájením, při kapacitě 160GB až 2TB.
Děkuji za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? P.T. před 4751 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Vybral jsem si na tomto portálu k plné spokojenosti a za dobrou cenu.

Zdroj: http://www.nej-ceny.cz/154/externi-disky/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že na značce nezáleží. Žádná ze známých firem nevyrábí vadné zboží. Pokud jde o připojení k televizoru, bude záležet na připojení (USB, E-SATA) a formátu disku, který se dá pochopitelně změnit. Raději zvolte 3,5'' s externím napájením. HDD odebírá značný proud, na který nejsou konektory USB stavěné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
P.T.

HDD musí mít vlastní (externí) napájení a musí být minimálně 160gigový. Flashky použít nejdou.

Navíc, disk bude naformátovaný v TV, všude jinde bude nepoužitelný a nahrávky nepůjdou nikam migrovat ani přehrát NIKDE jinde než v TV, kde jste je pořídil. Doporučuju prostudovat návod na CD, jsou tam veškeré podrobnosti a detaily. Osobně vyzkoušeno, ověřeno.

Zdroj: vlastní zkušenosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Poradím blbě … co si objednat disk přes internet a když nebude šlapat, tak ho do 14 dnů (lhůta na vrácení ze zákona na zboží objednané přes internet) vrátit bez udání důvodu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek