Bičiště

Který typ externího disku pro nahrávání tv programů, je nejvhodnější k televizoru Panasonic?

V prosinci loňského roku jsem si zakoupil TV Panasonic typ TX-P42V20E a jsem s ní spokojen.
Chci si zakoupit externí disk na nahrávání některých programů. Našel jsem v odkazech doporučení na externí disk „Buffalo“ Just desktop HD – EU2. Ten se u nás v ČR prý neprodává, na Slovensku snad ano.
Jsou pro tento doporučený typ dostupná alternativní řešení?
Zajímá mě zda např. značka WD si s TV bude rozumět a zda je dobré zvolit si externí disk WD s vlastním napájením, při kapacitě 160GB až 2TB.
Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
tom004

Vybral jsem si na tomto portálu k plné spokojenosti a za dobrou cenu.

Zdroj: http://www.nej-ceny.cz/154/externi-disky/

Další odpovědi
Hlada

Myslím, že na značce nezáleží. Žádná ze známých firem nevyrábí vadné zboží. Pokud jde o připojení k televizoru, bude záležet na připojení (USB, E-SATA) a formátu disku, který se dá pochopitelně změnit. Raději zvolte 3,5'' s externím napájením. HDD odebírá značný proud, na který nejsou konektory USB stavěné.

P.T.

HDD musí mít vlastní (externí) napájení a musí být minimálně 160gigový. Flashky použít nejdou.

Navíc, disk bude naformátovaný v TV, všude jinde bude nepoužitelný a nahrávky nepůjdou nikam migrovat ani přehrát NIKDE jinde než v TV, kde jste je pořídil. Doporučuju prostudovat návod na CD, jsou tam veškeré podrobnosti a detaily. Osobně vyzkoušeno, ověřeno.

Zdroj: vlastní zkušenosti

Alesh

Poradím blbě … co si objednat disk přes internet a když nebude šlapat, tak ho do 14 dnů (lhůta na vrácení ze zákona na zboží objednané přes internet) vrátit bez udání důvodu?