Bronzový

Který typ externího disku pro nahrávání tv programů, je nejvhodnější k televizoru Panasonic?

V prosinci loňského roku jsem si zakoupil TV Panasonic typ TX-P42V20E a jsem s ní spokojen.
Chci si zakoupit externí disk na nahrávání některých programů. Našel jsem v odkazech doporučení na externí disk "Buffalo" Just desktop HD - EU2. Ten se u nás v ČR prý neprodává, na Slovensku snad ano.
Jsou pro tento doporučený typ dostupná alternativní řešení?
Zajímá mě zda např. značka WD si s TV bude rozumět a zda je dobré zvolit si externí disk WD s vlastním napájením, při kapacitě 160GB až 2TB.
Děkuji za odpověd.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vybral jsem si na tomto portálu k plné spokojenosti a za dobrou cenu.

Zdroj: http://www.nej-ceny.cz/154/ext erni-disky/

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že na značce nezáleží. Žádná ze známých firem nevyrábí vadné zboží. Pokud jde o připojení k televizoru, bude záležet na připojení (USB, E-SATA) a formátu disku, který se dá pochopitelně změnit. Raději zvolte 3,5'' s externím napájením. HDD odebírá značný proud, na který nejsou konektory USB stavěné.

Pokročilý

HDD musí mít vlastní (externí) napájení a musí být minimálně 160gigový. Flashky použít nejdou.

Navíc, disk bude naformátovaný v TV, všude jinde bude nepoužitelný a nahrávky nepůjdou nikam migrovat ani přehrát NIKDE jinde než v TV, kde jste je pořídil. Doporučuju prostudovat návod na CD, jsou tam veškeré podrobnosti a detaily. Osobně vyzkoušeno, ověřeno.

Zdroj: vlastní zkušenosti

Zlatý

Poradím blbě ... co si objednat disk přes internet a když nebude šlapat, tak ho do 14 dnů (lhůta na vrácení ze zákona na zboží objednané přes internet) vrátit bez udání důvodu?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.