Dismas

Který Stropnický je vám méně nesympatický?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ahold

Martin

Martin alespoň odvedl v civilu kus práce pro všechny, jako divadelní a filmový herec. (Nehodnotím úroveň).
Ale na Matěje se dívám zrovna jako na mladého Bendu. Ze školní lavice šup do nejvyšší politiky a má vystaráno. A nikdy nemusí pracovat.

Další odpovědi
sesednizkola

Martin

Kdyz jsem ja sel tou putimskou branou… Od Stropnickeho nejhezci verze, politiku mu odpoustim.

anonym

Martin

Stále v něm vidím herce a v některých rolích byl dobrý.

ivzez

Matěj

mosoj

Co s tím ? Gay nejsem. Navíc jsem ani s jedním neměl možnost pohovořit a zcela určitě tuto možnost nebudu mít. Takže úsudky stranou.