nika.dandy

Který stát zatím vlastními silami člověka do vesmíru nevyslal?

odpovíte???prosim…
Doplňuji:
japonsko nebo cina nebospojene staty americke nebo rusko

Nejlepší odpověď
www

Naprostá většina. Lepší otázkou by bylo ptát se, které státy to naopak zvládly. 😉
Doplňuji:
Ještě lepší bude otevření učebnice, případně návštěva Wikipedie. Obojí snad zvládneš 🙂.

Další odpovědi
venkovan

Na Zemi je okolo dvou stovek států, království apod.. Je lepší vypsat které státy tam nahoru člověka vyslaly.

led

Z vymenovaných (japonsko nebo cina nebo spojene staty americke nebo rusko) všetky 4. Vlastnými silami považujem za štátne peniaze. Vo všetkých menovaných štátoch prispieval aj súkromný sektor na vývoj a realizáciu kozmického programu.
PS.
(Rusko, nie Sovietsky zväz)

annas

Řešení úloh Astronomické olympiády

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.

Výbor AO

led

Ajhľa, takže otázočka a pokus o podvodík?