Mili @

Který stát je nejhustěji obydlen a který má nejvíc obyvatel?

Doplňuji:
Nejhustěji je obydleno Monacké knížectví, nejvíc obyv. ma Čína a za ní o 200 mil. Indie.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Čína má 1337mil. obyvatel

http://prispevky-diskuse.wz.cz/7-duben/9/nejlid­natejsi-stat-sveta.php

dagry

Mili nic proti vám, ale před chvílí tu byl setřen burákem bobánek, že svůj dotaz měl vložit do anket. Tento dotaz je pro mě taky jasná anketa.
Ale kdo se v tom má vyznat že? Furt jakési formality ☹