Bunnik

Který sport vás kdy v životě nejvíc odrovnal?

Byla jsem ve čtvrtek poprvé na boxu a ještě dnes (neděle) mě bolí tricepsy (což je divné, protože jsme posilovali bicepsy :D)… doufám, že se zotavím do dalšího tréninku :)

Nejlepší odpověď
BEAES

Sice to asi není sport-ale chůze…zrovna dnes jsem našlapala asi 15km a jsem docela KO. Už se těším do postele!

Další odpovědi
led

šport – to je to, na čo sa človek teší a potom je vyčerpaný a spotený?
Matne si pamätám z čias mladosti, po 10km behu už som prestávala cítiť nohy, prešla som na bicykel po 200km sa mi triasli kolená a bolel chrbát. To je ten šport? Tak dnes už len spomínam…

martina1

Školní tělocvik.Nesnáším a vždy jsem nesnášela vytrvalostní běh a k tomu patří i běh na běžkách.Jelikož jsem chodila na sportovku,tak pokud někdo nezaběhl 800m podle představ tělocvikáře,tak hrozil málem vyhazov.Jinak mě žádný sport nevadí,když se do něho nenutím.

GM

Myslím, že by mne odrovnal kterýkoliv sport.

pondělí

divil jsem se proč druhý strýc má v letadle chodící stroj,ale 10 hodin strávených v sedě
je fakt nepříjemé

Miroslavst

Sportem k trvalé invaliditě. Proto nesportuji.

Rada.012

me asi aikido coz je uuz 3 roky zpet nemohl jsem chodit, sedet a ani lezet hruza konecne az po 3 dnech jsem mohl sedet :) jo to bylo neco…