Avatar uživatele
Bunnik

Který sport vás kdy v životě nejvíc odrovnal?

Byla jsem ve čtvrtek poprvé na boxu a ještě dnes (neděle) mě bolí tricepsy (což je divné, protože jsme posilovali bicepsy :D)… doufám, že se zotavím do dalšího tréninku :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Sice to asi není sport-ale chůze…zrovna dnes jsem našlapala asi 15km a jsem docela KO. Už se těším do postele!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

šport – to je to, na čo sa človek teší a potom je vyčerpaný a spotený?
Matne si pamätám z čias mladosti, po 10km behu už som prestávala cítiť nohy, prešla som na bicykel po 200km sa mi triasli kolená a bolel chrbát. To je ten šport? Tak dnes už len spomínam…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Školní tělocvik.Nesnáším a vždy jsem nesnášela vytrvalostní běh a k tomu patří i běh na běžkách.Jelikož jsem chodila na sportovku,tak pokud někdo nezaběhl 800m podle představ tělocvikáře,tak hrozil málem vyhazov.Jinak mě žádný sport nevadí,když se do něho nenutím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Myslím, že by mne odrovnal kterýkoliv sport.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

divil jsem se proč druhý strýc má v letadle chodící stroj,ale 10 hodin strávených v sedě
je fakt nepříjemé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Sportem k trvalé invaliditě. Proto nesportuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rada.012

me asi aikido coz je uuz 3 roky zpet nemohl jsem chodit, sedet a ani lezet hruza konecne az po 3 dnech jsem mohl sedet :) jo to bylo neco…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek