demenceee

Který sport je nejvhodnější?

ahojte. jaký sport je nejvhodnější teď když už začíná docela zima. ? máte nějaké nápady nebo co děláte vy pro své zdraví? :))
Doplňuji:
Michal Kole : plavání mě taky napadlo to je sport který se dá dělat skoro kdykoliv :D

Nejlepší odpověď
anonym

Já chodím přírodou.

Další odpovědi
tom004

Chůze je i pro mne nejpřijatelnější. Kdo chce vidí a ledacos se dozví.

david22

Na zimu jsou vhodné indoorové aktivity. Já chodím do posilky.

venkovan

Začíná být zima? A to jako kde.
Zkus orientační běh a nebo šachy.
A popravdě – vůbec není špatný pohled na běžící divky.
A co vím, tak zas dívky a ženy rády kouknou na běžíci chlapce – mladé muže.
Takže dal bych běh.

Damiana

Také jsem pro plavání – zkombinuj se saunou a uvidíš, jak se budeš cítit dobře.:-)
Také je dobré vzít psítko (vlastníš-li) a proběhnout se s ním v plenéru… Občas si zajdeme s mužem pinknout do tělocvičny i badminton nebo pinčes – taky pohoda…ale nedá mi to, abych neupozornila hlavně na to, že se blíží plesová sezóna (hurá!!!:-) – ale před ní je možnost vyzkoušet i různé taneční kursy (v jakémkoli věku). Tancem žiju, takže opravdu doporučuji…:-)

Michal Kole

Plavání

Ale když plaveš 50m pod vodou, je lepší, když je někdo hned vedle tebe, aby tě vytáhl, když se náhle omdlíš.