Mirdas

Který sport by jste nikdy neprovozovali ?

A nejde je o důvod že by jste měli strach jako například u horolezectví.
Když jsem byl mladší a zdraví mne sloužilo, provozoval jsem snad každý sport který jsem mohl a tak se mne dnes zdá podivné ( nikomu nevnucuji ) zda někteří některé sporty odsuzují aniž by je alespoň jednou vyzkoušeli.
Jak jste na tom Vy ?

Nejlepší odpověď
carpediem

Já mám ráda všechny sporty, asi bych nenašla žádný, který bych nechtěla vyzkoušet.

Lyžuji, plavu, boxuju, cvičím jogu, mám ráda i ty adrenalinové, ale jen ty s rozumem:-)

Další odpovědi
Drap

To je každého volba.Každý nemůže a také nechce dělat všechno. Osobně bych nedělal nikdy třeba plavání. Z prostého důvodu. Neumím plavat.

anonym

Šachy,nemám na ně hlavu :)

Rocker

Box:-)

Agneta

Bangídžampink, samozřejmě horolezectví, bojové sporty, létání s deltaplány, vodní lyžování…:D

Kelt

Všechno záleží na věku na kondici zdraví a pohyblivosti. Když hrají starší pánové na plácku fotbal – je to ještě fotbal? Stejně tak různé běhy do vrchu, kde závodí různé kategorie. Já jsem například absolvoval 7 maratonů. Ale můj výkon byl velmi slabý. Ve škole jsem byl na kurzu, kde byla kanoistika, bylo to celkem zajímavé, bavilo mne to, ale ta, se kterou jsem jel na lodi, měla na to jiný názor.
Nezkoušel jsem adrenalinové sporty – nebudu se potápět, skákat padákem , jezdit velkou rychlostí nejen kvůli ceně, ale protože v tom osobně nic nevidím. Konečně i turistika je také sport, který nemá strikní pravidla.
Ale rád se na sport podívám, to mohu v každém věku. Nebyl jsem ke sportu veden, proto jsem žádný nedělal a dnes je těžké rozhodnout, co bych asi nikdy nedělal.

Meligar99

Všechny nesnáším :)

STUDENTKAEVA

Nevím asi bych chtěla zkusit všechny možná jízda v bolích nebo snowboardcross akrobatické lyžavání to fakt nikdy!Obecně lyžování patří mezi moje neoblíbené sporty možná, protože mi to vůbec nejde!

Pepa25

„byste“