nikolqa.o

Který Smartphone byste si vybrali?

Dobrý den,

pořád se nemohu rozhodnout mezi iGET Blackview Arrow Black a HUAWEI P8 Lite Gold Dual SIM (barva nehraje roli, parametry a cena jsou stejné). Víc mě to láká k Huawei, ale řekla jsem si, že se zeptám, možná s některým z nich máte někdo zkušenosti a zjistili jste něco, kvůli čemu by jste ho doporučili nebo ne.

Mobil používám hodně na focení a hry jako Fallout Shelter, teď mám Acer Liquid E3 s 13MPx fotoaparátem a kapacitou baterie 1000mAh, na kvalitu fotek si nemohu stěžovat, ale ta výdrž baterie mě zabíjí. Zajímá mě proto Váš názor. Nechci kupovat zajíce v pytli.

Porovnání: https://www.al­za.cz/porovna­ni.htm?c=IG100­6a1a;HU2885a1b;

Děkuji.

Tomasso: přítel mi ho také doporučoval. Také má LG G2 a je s ním spokojený. Jinak mimo rozpočet to není, za kvalitu si holt člověk musí připlatit. Dokonce teď zvažuji koupi té lepší verze Huawei P8 https://www.al­za.cz/huawei-p8-d2694829.htm?o=2, ten první zmiňovaný Huawei P8 Lite je trochu osekanější verze.

Který Smartphone by jste si vybrali?

Nejlepší odpověď
gecco

Omlouvám se, pokud jde o SmartPhone, neporadím – sám jej nemám a odmítám (můj mobil mi i s několika desítkami minut hovoru vydrží nabitý cca týden)…
😉
Ale – pokud jsi se svým stávajícím telefonem spokojena – nebylo by lepší pouvažovat o koupi PowerBank? – http://powerban­ky.heureka.cz/f:20901:­32026,32027/
😉

Další odpovědi
Tomasso

Zdravím,

já bych šel do tohohle: http://www.ex­pert.cz/lg-d855-g3-32-gb-titan/ pokud to není mimo tvůj rozpočet. Mám jeho předchůdce (LG G2) a nemohou si vůbec stěžovat. Telefon svižný, zvládá i velmi náročné hry, výborný foťák, parádní displej. Výdrž baterie vzhledem k tomu, že se jedná o smartphone, parádní – 4 dny vydrží, pokud jenom standardně volám a píšu, občas brouzdám, pokud ho využívám intenzivně, vydrží 2 dny. Akorát hraní her vybije baterku za několik hodin:-(. Ale celkově opravdu výborný přístroj.

Emefej

Žádný. Smartfon bych si koupil pouze v případě, že by měl stejné parametry jako můj stávající telefon. Tj. voděodolný, nárazuvzdorný, mrazuvzdorný, možnost ovládat i v silných rukavicích, výdrž na jedno nabití nejméně 20 dní.