alpik

Který simulátor tanku je v současnosti nejlepší/nejre­álnější?

Jaký simulátor tanku by jste mi doporučili pokud chci hlavně realismus?

Odpovědi
payda

Jestli mohu doporučit tak velmi dobrý simulátor dřív býval Panzer Elite. Samozřejmě je otázkou jak realistický se ti zdá. Vojáci se na tom nejspíš trénovat nebudou, ale takový simulátor asi na trhu jednoduše nenajdeš. No a jinak mainstreamové tankové hry World of Tanks a nebo novější konkurent Armored Warfare.

honza19hk

Co se týče armády tak zatim nejlepším co AČR má je americký Simulátor VBS2.

Pokud myslíš nějakou hru tak to ti neporadim, jediný co je že ti můžu půjčit VT55 nebo BVP 2, jízda ve funkčnim tanku je lepší než kdejaká hra:-)