Který savec vás nemůže,hypoteticky vzato,kopnout ?!

Nejlepší odpověď
Fienir

Delfín

Další odpovědi
Lucijej

Mně nakopla kobyla při strouhání kopyt a nikoliv hypoteticky, ale naprosto realisticky.

Obecně člověka může nakopnout jakýkoliv kopytnatec. Akorát si to neumím představit u domácího prasete :o)

anonym

K těm už vyjmenovaným přidám asi nějakého ploutvonožce (mrož, kapustňák, lachtani…)

quentos

obecně vzato jakákoli velryba

iceT

Batman.....tedy vlastně netopýr…je to taky savec nebo ne?

Larissa

Myslíš jako nohou? Nebo elektrickým proudem? 😁

Conchus

Myslím, že kopat mohou kopytnatci (závisí to na jejich výšce, jak moc kopou) a lidi. Od ostatních savců je to nějaký blíže nespecifikovaný úder. Nedovedu si představit, že mě kopne medvěd, to je jiná rána.