Avatar uživatele
Rohlik

Který šampón proti lupům?

Vykoušel jsem již plno šampónů, od Head & Shoulders (který vůbec nepomohl), přes Nivea přípravky, až po různé věci z lékarny. Ale nenarazil jsem na žádný, který by mě lupů trvale zbavil po delším užívání šampónu. Který přípravek vám nejlépe pomohl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, kapka před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Tak já jsem slyšela, že nejlepší byl ten od Head & Shoulders (ale ten tmavý – viz.obrazek – úplně nahoře) – ten zkoušela známá mojí mamči a byl prý vynikající, ale tady u nás se bohužel neprodává =(.
Jinak nějaký odvar z kopřiv možná.

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1185nadap034812372­300232.jpg
Doplňuji:

  • iv-: ten jsem si na svoje lupy koupila též – pomohl trošku =D

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Synovi kupuji Schauma – pansky proti lupum a pomohl mu. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Nejvic mi pomohl nizoral. Ne, ze by zbavil, ale fungoval asi nejlepe. Zkousel jem ho jen 2× a po dobu aplikace pohoda. Az na tu cenu. Head & Shoulders pouzivam ted a nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Máme doma dobrou zkušenost s Nizoralem.
http://www.le­karna.cz/nizo­ral-100ml-2la-sampon-1/
Ale nemyslím, že by kterýkoli šampon pomohl s lupy úplně trvale. Lupy se vrací, prý je to závislé i na způsobu stravování, jak velké problémy s lupy člověk má.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

Pěkný den.Šamponů proti lupům je celá řada.Naši pacienti si chválí Nizoral obsahující ketokonazol,Se­biprox obsahující ciclopirox,Ducray obsahující ichtoxyl,šampon proti lupům z řady Ichtyo care od Dr.Mullera,ale také Capilllus od společnosti Cannaderm obsahující léčivé konopí.Léčebné odpovědi jsou individuální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

u nás se zatím nejlépe osvědčil L'Oreal – zabral hned poprvé a ještě dlouho po přestání to bylo v pohodě… ale nakonec se lupy stejně vrátily :/ …jinak mají v nabídce i takovou vodu, která se dá použít i do suchých vlasů, když je nějaká krize

Nizoral taky působil, ale ten není na pravidelné používání

mám v plánu vyzkoušet olej (!) na mytí od firmy Hadek, ale to až doberu domácí zásoby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Moje zkušenost je taková, že natrvalo nepomáhá nic. Mně prospívá střídat značky. Teď používám levný Cien z Lidlu, jsem bez lupů, ale předpokládám, že časem se zase vrátí a to bude čas změnit značku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Když jsem byla v pubertě, tak jsem měla velké problémy s lupy, zkusila jsem hromadu šamponů a nakonec mi pomohl šampon s hennou (mají ho v Rosmannu i v DM).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyja

To se nedivím, Head & Shoulders má pouze dobrou reklamní propagaci, ve kterých tento šampon hodně chválí, jestli je to ale pravda o to už se nezajímají, jde jim pouze o dobrý obchod.. S lupy žádné zkušenosti nemám, ale co jsem slyšela, tak hodně zabírá shauma, ale zase je to asi hodně idividuální a každému zabírá něco jiného…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucy13

Lupy jsou nejhorší věc ☹. Já osobně používám Head & Shoulders, vždy když se mi objeví lupy a vypotřebuji celý šampón a vždy zabere,. Ale každý má jinou pokožku, takže každému zabírá něco jiného. Třeba zkuste jak se budete koupat střídat teplou a studenou vodu. I tím, že používáte horkou vodu tak se roztahují póry, a po uschnutí jsou vysušené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ARIS

Když mne začne trápit problém s lupy, používám šampon Satinique. Používám jej asi týden a pak vysadím a používám jiný „běžný“. Od lupů mám na dlouho pokoj. Problém je, že tento šampon nekoupíte v klasickém obchodě, vyrábí a distribuci zajišťuje společnost Amway prostřednictvím svých obchodních zástupců. V naší domácnosti používáme víc věcí od tohoto výrobce včetně toho šamponu a spokojenost.

Zdroj: www.amway.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek