Brunette56

Který šampon na objem vlasů je nej ?

Čáute, chtěla bych se zeptat, který šampon na objem vlasů vám přijde nejlepší, který má nejlepší účinek a který se vám naopak vůbec nelíbí =)

Odpovědi
marci1

Nejlepší šampon je březový, to Ti potvrdí i kadeřnice. 🙂 Tvá otázka se tu již několikrát probírala : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejlep%C5%A1%C3­%AD%20%C5%A1am­pon%20na%20ob­jem

milablond

Na toto uz jsem nekomu odpovidala. Bohuzel splihle vlasy jsou vecny boj, mam je taky :( „Nadzvednute“ vlasy mam vzdy po samponu Urtekram-rasul, da se koupit treba v obchode BIOOO (Kotva – nam. Republiky Praha, nebo na netu). Pouzivam ho jen obcas, protoze trochu vysusuje. Obsahuje drobny peeling a pri prvnim myti skoro nepeni (myju vzdy 2× za sebou).

alenanova79

Mě se osvědčila Schauma od Swazrkopf. Od Swarzkopf se dá sehnat stejně kvalitní šampon i levněji pod jejich méně známou značkou SuperSoft – mrkni: http://www.xan­tea.cz/produk­t/2051073.super­soft-sampon-na-vlasy-volume-objem-jablko-400ml/