Který redakční systém je lepší?

Který z níže uvedených redakčních systémů je pro vás lepší (a proč)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Jiný 25% Wordpress 75% Joomla 0%

Nejlepší odpověď

Wordpress

Doplňuji:
Pro Wordpress je podle mě nejvíce dostupných pluginů a rozšíření zdarma. Administrace je mnohem pochopitelnější i pro laiky (např. vysvětlit v joomle komponenty a moduly a i provést banální úkony jako je přidání položky do menu je pro některé uživatele téměř nemožné). Drupal je zase mnohem náročnější na nasazení.
Wordpress je v tomto ohledu jednoduchý pro obě skupiny - uživatele i správce.

Pro velmi jednoduchý web je možné použít i např. Get Simple (http://get-simple.info/), který nepotřebuje ani databázi.

Další odpovědi:

Pokročilý

Wordpress

Doplňuji:
Pro mě je v porovnání třeba s Jomlou, nebo Drupalem nejlepší Wordpress. Jednoduchá instalace jak samotného systému, tak pluginů a témat (kterých je teda fakt spousta), dobrá podpora.

Bronzový

Wordpress

Wordpress co se týče programování je jednoduchý, jelikož hierarchická struktura funkcí je jednoduchá.

Na kompletní úpravu systému je nejednodušší PHP-Fusion, jehož jádro (core) je sepsáno na rychlo, tak že i začátečník si ho dokáže přizpůsobit podle sebe.

Zlatý

Jiný

Osobně mám nejradši Sunlight CMS. Ale ten je méně známý a méně rozšířený jak Wordpress. Ale i to má své výhody.

Jinak hosting Endora.cz umí automatickou instalaci řady redakčních systému, jak Sunlightu, tak i Wordpressu či pokročilejší Joomly nebo profesionálního Drupalu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.