barnajka

Který program umí převést soubory .shn do mp3?

Podařilo se mi najít akorát to, že se jedná o starší typ zvukových souborů (=Shorten) a že by to snad mělo jít konvertovat nějakým linuxovým příkazem. Linux nemám (a nerozumím si s ním), takže bych fakt potřebovala nějaký converter pro Windows: free a klidně i nějaký prehistorický – hlavně aby to fungovalo :)
Google mi jich vyhodil jen pár, a to ještě samý zkušební verze, všelijak limitovaný délkou výstupní mp3.
Se mi nějak nechce věřit, že by byl v dnešní moderní době takový problém převést pár písniček!? :/

Víte-li mi někdo poradit, fakticky budu vděčna tuze moc (…a předem za to díky :)
Doplňuji:
l564: Díky moc za snahu, ale ten návod na ehow jsem právě že taky našla…a pro mě je bohužel neaplikovatelný :( Ten MusicMatch Jukebox jsem už kdysi dřív měla, ale hrozně mi zasekával počítač, takže znovu ho nechci.
A iTunes to samý.

Tak nic, no – já se ještě popídím po netu svépomocí. Vezmu to píď po pídi a třeba ještě něco najdu.
Každopádně tobě ještě jednou díky a posílám palec aspoň za ochotu ;)

…jináč kdyby ještě někdo další měl pro barnajku nějaký užitečný tip či radu, barnajka se mu mileráda palcem odmění. Díky :P

Nejlepší odpověď
Zbynas

Píšou, že je to freeware:
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/swit­ch-sound-file-converter/?g[hledano]=SHN&g[oz­]=2.02

Další odpovědi
anonym

Zde máte popsané návody: http://www.ehow­.com/how_6619701_con­vert-shn-mp3.html