Zlatý

Který program umí převést soubory .shn do mp3?

Podařilo se mi najít akorát to, že se jedná o starší typ zvukových souborů (=Shorten) a že by to snad mělo jít konvertovat nějakým linuxovým příkazem. Linux nemám (a nerozumím si s ním), takže bych fakt potřebovala nějaký converter pro Windows: free a klidně i nějaký prehistorický - hlavně aby to fungovalo :)
Google mi jich vyhodil jen pár, a to ještě samý zkušební verze, všelijak limitovaný délkou výstupní mp3.
Se mi nějak nechce věřit, že by byl v dnešní moderní době takový problém převést pár písniček!? :/

Víte-li mi někdo poradit, fakticky budu vděčna tuze moc (...a předem za to díky :)
Doplňuji:
l564: Díky moc za snahu, ale ten návod na ehow jsem právě že taky našla...a pro mě je bohužel neaplikovatelný :( Ten MusicMatch Jukebox jsem už kdysi dřív měla, ale hrozně mi zasekával počítač, takže znovu ho nechci.
A iTunes to samý.

Tak nic, no - já se ještě popídím po netu svépomocí. Vezmu to píď po pídi a třeba ještě něco najdu.
Každopádně tobě ještě jednou díky a posílám palec aspoň za ochotu ;)

...jináč kdyby ještě někdo další měl pro barnajku nějaký užitečný tip či radu, barnajka se mu mileráda palcem odmění. Díky :P

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Píšou, že je to freeware:
http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=SHN&g[oz]=2.02

Další odpovědi:

Bronzový

Zde máte popsané návody: http://www.ehow.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.