bara32101

který program je nejlepší na hledání kešek

Jsem začátečník
Doplňuji:
Chtěla bych ho zdarma

Nejlepší odpověď
Lamalam

Program na hledání kešek? Správný kačer hledá kešky sám přímo v terénu.

Další odpovědi
Hlada

Nevím, jestli je nejlepší, ale vyzkoušel jsem c:geo. Úplně mi vyhovuje a tak jsem u něj zůstal a nic jiného nezkoušel. Kešky ale dál hledám pomocí turistické navigace, takže z c:gea využívám jen možnost uložení listingů pro off-line použití a v případě potíží on-line aktualizace a přečtení nových logů, takže navigační vlastnosti nemůžu posoudit.