Pokročilý

který program je lepší? Mám nainstalovaný avast a nyní jsem dostala od Alzy Mc Afee, který z nich je lepší?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Tady je odkaz na jeden "nestranný" test: http://www.av-test.org/…

Avast v něm dopadl dobře, McAfee o trošku lépe. Nutno ale dodat, že Avast byl ve verzi Free a McAfee byl ve verzi Internet Security a že je to dělané na americké podmínky. McAfee je jinak téměř ke každé komponentě a počítači zdarma. Avast se Ti bude lépe ovládat a bude lépe reagovat na hrozby v našich podmínkách se vyskytující, a tak za mě bych doporučil Avast. Pokud patříte k rozumným lidem a na Internetu moc neblbnete, tak bohatě stačí verze Free. Jinak doporučím obětovat těch pár korun a Avast si koupit.

Podobný test udělal letos i časopis dTEST. Zde Avast Free dostal 55 % a placený McAfee Internet Security jen 47 %. Odkaz: https://www.dtest.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

kazdy ma sva + a - .. 100% neni zadny.. kazdopadne jeden z nich vypnete, dva spustene tvori otevrenou branu..

Zlatý

McAfee jsem měl nainstalovaný na ntb, když jsem ho koupil, furt blblo připojení, vypadával net, odinstalování pořádně nešlo, pomohla až reinstalace oken. Pak jsem dal vyzkoušený Avast a vše šlape jak má. Kámoš měl podobnou zkušenost s McAfee. Za mě tedy je odpověď jasná. V práci máme McAfee a jede to v pohodě. Mám takové podezření, že se to trochu hádá s wi-fi sítěmi, ale je to jen domněnka.

Stříbrný

S oběma mám "tragickou" zkušenost. Avast se nechá poměrně snadno malwarem vyřadit a McAfee má problém s detekcí (nebyl detekovaný ještě týden po zaslání malwaru, který MSE - viz níž, bez problémů detekoval).

Osobně na Windows 7 používám Microsoft Security Essentials. Má své mouchy, co se správy týká, ale v detekci jej považuji za nejlepší.
Doplňuji:
"nebyl detekovaný ještě týden po zaslání malwaru" - mělo být "malware nebyl detekovaný ještě týden po zaslání" :D

Diskuze k otázce

Stříbrný

setapouch

Banán88: proč myslíš?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.