norek

Který překladač je nejspolehlivější, nejlepší a nejpřesnější?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Co se týče angličtiny jsem docela spokojena s tímto:http://www.online-slovnik.cz/pre­kladac
Dále pak Google Translate – Client for Google Translate, lze stáhnout na Slunečnici (myslím).
Nejpřesnější (gramaticky správný) není žádný – jsou to pouze stroje…

Další odpovědi
led

ak na čítanie prekladám celé webové stránky – google translátor tool – výhoda -rýchly, nezáleží z akého jazyka do akého jazyka.
na presnejšie preklady priamo niektorý z platených prekladačov PC Translátor a pod.
ANI JEDEN PREKLADAč NEPREKLADÁ PRESNE, VŽDY TREBA PREKLAD UPRAVIŤ. na strojový preklad vyberajú najčastejšie používané výrazy. Dobré je ak máte rovnaký text v rôznych rečiach a všetky si poprekladáte, vysledok nakoniec porovnáte a opravíte. Podľa mojej praxe síce zdĺhavejšie ale najpresnejšie.

KamilaKa

Je to přesně tak, jak píše popelka, nejpřesnější překladač není žádný. Mě spoustu času ušetřila překladatelská agentura http://www.pre­kladysro.cz/ Můžu jen doporučit.