Avatar uživatele
Gorouš

Který předmět ve škole jste měli nejradši a který jste naopak nesnášeli?

Já miluji zeměpis a nesnáším matematiku – matematika byla, je u bude děsná.
Doplňuji:
Toruku – myslím, že Antannarivo nebo Toamassina teď nevím., které je největší a které je hlavní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Sandy, Haried před 5153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Musím všem oponovat, jelikož nejlepší předmět na ZŠ byla chemie. Měli jsme učitelku, která ráda vysvětlovala vše polopatě a to nejhlavnější, pokud to někoho nebavilo, nechala ho být-chceš si kreslit, tak si kresli :D Jó to ta šilhavá stará matikářka, to teda bylo něco-brrrrrr.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Spiritus

jsem zastáncem zemáku…zítra jedu na jeho olympiádu a navíc z něj maturuju…a nejhorší?chemi­e,ekonomie…brrr

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Moje nejoblíbenější předměty byly český jazyk a pracovní činnosti. Nenáviděla jsem dějepis a zeměpis… :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

vaření, tedy pracovní činnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Také jsem měla ráda zeměpis a výtvarnou výchovu. Mezi nejneoblíbenější patřila matematika a fyzika.

PS: To hlavní město Madagaskaru je Antanamarivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pro mne to byl dejepis,chemie a zoologie.Desna pro mne byla obcanska nauka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dost těžce jsem snášel mat.,fy, chem.Výsledky-adekvátní. Čj,dějepis,zeměpis -prostě humanitní „obory“-žádný problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Nenávidím dějepis. Na první hodině dějepisu přišla „soudružka“ učitelka, rozdala nám štětečky, tuž, lepidlo, nůžky a papíry a říkala nám které odstavce na které stránce si máme přelepit a které věty přebarvit tuží. Psal se rok 1956 a v SSSR byl odhalen kult osobnosti. Je to pavěda poplatná vládnoucímu režimu. Miloval jsem chemii, biologii, zeměpis a vědy, které nepodléhaly režimům. Soudruhům trvalo dost dlouho, než zjistili, že světové strany a hmotnosti prvků jsou konstantní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Zeměpis u mě taky dobrý. A věději z hlavy Gorouš 🙂, jaké je hlavní město Madagaskaru?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JayDee446

Nejraději mám mateřštinu a trpím při chemii, dějepisu a matematice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já neměla ráda matematiku, fyziku, chemii a dějepis.
Milovala jsem tělocvik, češtinu, přírodopis a zeměpis.
Na střední mě přišlo všechno úchylný, krom těláku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martiveta

Já mám nejraději matematiku a dějepis, možná ještě tělocvik a nesnáším? Vše na co máme jednu pitomou učitelku. Učí nás na Pč, Ov, Rv a Vv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek