Gorouš

Který předmět ve škole jste měli nejradši a který jste naopak nesnášeli?

Já miluji zeměpis a nesnáším matematiku – matematika byla, je u bude děsná.
Doplňuji:
Toruku – myslím, že Antannarivo nebo Toamassina teď nevím., které je největší a které je hlavní.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Musím všem oponovat, jelikož nejlepší předmět na ZŠ byla chemie. Měli jsme učitelku, která ráda vysvětlovala vše polopatě a to nejhlavnější, pokud to někoho nebavilo, nechala ho být-chceš si kreslit, tak si kresli :D Jó to ta šilhavá stará matikářka, to teda bylo něco-brrrrrr.

Další odpovědi
Spiritus

jsem zastáncem zemáku…zítra jedu na jeho olympiádu a navíc z něj maturuju…a nejhorší?chemi­e,ekonomie…brrr

Jahoda

Moje nejoblíbenější předměty byly český jazyk a pracovní činnosti. Nenáviděla jsem dějepis a zeměpis… :(

Marunka

vaření, tedy pracovní činnosti

Nuk nuk

Také jsem měla ráda zeměpis a výtvarnou výchovu. Mezi nejneoblíbenější patřila matematika a fyzika.

PS: To hlavní město Madagaskaru je Antanamarivo.

anonym

Pro mne to byl dejepis,chemie a zoologie.Desna pro mne byla obcanska nauka.

anonym

Dost těžce jsem snášel mat.,fy, chem.Výsledky-adekvátní. Čj,dějepis,zeměpis -prostě humanitní „obory“-žádný problém.

nonnel

Nenávidím dějepis. Na první hodině dějepisu přišla „soudružka“ učitelka, rozdala nám štětečky, tuž, lepidlo, nůžky a papíry a říkala nám které odstavce na které stránce si máme přelepit a které věty přebarvit tuží. Psal se rok 1956 a v SSSR byl odhalen kult osobnosti. Je to pavěda poplatná vládnoucímu režimu. Miloval jsem chemii, biologii, zeměpis a vědy, které nepodléhaly režimům. Soudruhům trvalo dost dlouho, než zjistili, že světové strany a hmotnosti prvků jsou konstantní.

Toruk

Zeměpis u mě taky dobrý. A věději z hlavy Gorouš 🙂, jaké je hlavní město Madagaskaru?

JayDee446

Nejraději mám mateřštinu a trpím při chemii, dějepisu a matematice.

anetadela1

Já neměla ráda matematiku, fyziku, chemii a dějepis.
Milovala jsem tělocvik, češtinu, přírodopis a zeměpis.
Na střední mě přišlo všechno úchylný, krom těláku.

martiveta

Já mám nejraději matematiku a dějepis, možná ještě tělocvik a nesnáším? Vše na co máme jednu pitomou učitelku. Učí nás na Pč, Ov, Rv a Vv.