Který politik je podle Vašeho názoru největším přínosem pro naši současnou politickou scénu? A proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě pan kníže. A proč?Protože většinu prospí, tak toho nemůže moc pokazit.

Další odpovědi
anonym

Takový politik,který má dost svého majetku nejlépe z restitucí a nemusí tím pádem brát politickou kariéru jako možnost dostat se kontaktům,zdrojům a informacím,které by chtěl využít k vlastnímu prospěchu. Taskže např.pan kníže…:D

arygnoc

Pán Havel.
Už odišiel.

Ostatní by ho mali co najrýchlejšie nasledovať (nie doslova, ale v odchode určite) a scénu treba zavrieť. Aspoň tú súčasnú.