HOMER

který politik je nejpopulárnější?

chtěl bych se zeptat,je u nás vůbec ještě někdo kdo má oblíbeného politika?Víte né že bych chtěl podněcovat lidi aby nechodili k volbám,jen mě zajímá máte někoho z nich ještě rádi?myslíte že je tam někdo,kdo opravdu chce pomoci vše napravit?

Nejlepší odpověď
quentos

svého času i Švejnar, jeho záměr tkvěl opravdu v nápravě a pomoci, proto si tak bleskově získal popularitu, jenže se holt v parlamentě nenašel dostatek osvícených voličů, aby si ho troufli zvolit.

Další odpovědi
panenka

já bych řekla že je to fischer i v televizi to včera říkali že je nejpopularnější právě on.nechci obvinovat ostatních ale topolanek atd pro nás neudělali nic.jen si vždy vzpomenou před volbami že existujem.

kenyrts

Fischer – nejpopulárnější (ne)politik

Řekl bych dokonce, že Paroubek, Topolánek, Bursík – a na vrcholku pyramidy Klaus – přispěli největším dílem k postupnému a potupnému obecnému poznání, že stávající politický model vytvořený skupinou idealistů v 90.-tých letech se přežil.

Nuk nuk

Myslím, že v našem národě existují cca 4 větší skupiny lidí, z nichž každá má svého oblíbence. Mezi ty patří jistě zmiňovaný Fisher, pak Klaus, Paroubek a možná ještě Topolánek.
Mým favoritem je Klaus, a je to právě z toho důvodu, že se snaží věci napravit neb oje alespoň držet ve snesitelných kolejích.

COVERENDER

Ja jsem teda za jedno s koleginí. Myslim ze Fischer se nebojí nazývat veci pravými jmény a nebojí se delat opatření které nejsou veřejnosti dvakrat pochuti. I kdyz verim ze kdyby vládl Paroubek tak by jsme se meli o neco lip ale zase na úkor dalších generaci vzhledem k tomu ze by se tim dal neúměrně zvyšoval státní dluh. Ale kdyz si vybrat mezi tema dvěma tak asi Paroubek. Kdyz zlo tak to menší.