MalaPanda

Který papoušek nedělá přes noc hluk?

Nejlepší odpověď
badisko

otazka ..ty znas nejakeho ktery dela ?…ja teda ne ..:D tak naprilad pokud te prez den tvuj okridleny kamarad stve staci mu priktyt klec dekou a tim ze bude ve tme se utisi …
ptaci prez noc spi …:D az na par vyjimek…:D
Doplňuji:
pokud chces nenarocneho papouska ktery se snese i s jinymi druhy praku tak ti moho doporucit papouska zpevaveho … toto je http://www.go­ogle.ie/search?q=pa­pousek+zpevavy&cli­ent=opera&hs=kpL&ch­annel=suggest&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=vXncU­eOUHMzHPeC7gKAK&­ved=0CCwQsAQ&biw=1020&bi­h=627 a v noci samozdrejme spi …

Další odpovědi
anonym

Kterýkoliv papoušek, kterému přikryješ klec dekou v noci ( nebo i ve dne) ztichne.

Děda Louda

Přikrytý.

www

Všichni chovaní papoušci jsou ptáci s denní aktivitou a v noci proto spí. Během spánku nedělají tedy žádný hluk, nekřičí 😉

Funna

ten co spí…a v noci spí všichni papoušci…začnou děolat randál až s příchodem svítání, v létě je to docela problém…je potřeba ho umístit do tmavé místnosti, přehodit přes něj deku, nebo něco podobného…v zimě je to bez problémů, pozdě svítá a tak i papouch pozdě „vstává“…

marci1

Myslím, že žádný, pokud klec přikryješ. Já andulku přikrývám na noc utěrkou a je klid.

melanie

Já mám andulku a přes noc je uplně tichá.Ale taky si myslí, že všichni papoušci jsou v noci ticho 🙂

bolak

Vaše odpověď:

mrtvý

badisko: na hádanky já jsem machr, nato muší mít člověk fištrón

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.

Nechápu, moje odpověď byla naprosto precizní a vyčerpávající, a obsahovala jen holou pravdu. Co se komu mohlo nelíbit? :-o