Který papoušek nedělá přes noc hluk?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

otazka ..ty znas nejakeho ktery dela ?...ja teda ne ..:D tak naprilad pokud te prez den tvuj okridleny kamarad stve staci mu priktyt klec dekou a tim ze bude ve tme se utisi ...
ptaci prez noc spi ...:D az na par vyjimek...:D
Doplňuji:
pokud chces nenarocneho papouska ktery se snese i s jinymi druhy praku tak ti moho doporucit papouska zpevaveho ... toto je http://www.google.ie/… a v noci samozdrejme spi ...

Další odpovědi:

Kterýkoliv papoušek, kterému přikryješ klec dekou v noci ( nebo i ve dne) ztichne.

Zlatý

Přikrytý.

Zlatý

Všichni chovaní papoušci jsou ptáci s denní aktivitou a v noci proto spí. Během spánku nedělají tedy žádný hluk, nekřičí ;-)

Stříbrný

ten co spí...a v noci spí všichni papoušci...začnou děolat randál až s příchodem svítání, v létě je to docela problém...je potřeba ho umístit do tmavé místnosti, přehodit přes něj deku, nebo něco podobného...v zimě je to bez problémů, pozdě svítá a tak i papouch pozdě "vstává"...

Zlatý

Myslím, že žádný, pokud klec přikryješ. Já andulku přikrývám na noc utěrkou a je klid.

Bronzový

Já mám andulku a přes noc je uplně tichá.Ale taky si myslí, že všichni papoušci jsou v noci ticho :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Vaše odpověď:

mrtvý

badisko: na hádanky já jsem machr, nato muší mít člověk fištrón

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nechápu, moje odpověď byla naprosto precizní a vyčerpávající, a obsahovala jen holou pravdu. Co se komu mohlo nelíbit? :-o

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.