Georgo2010

Ktery osvedceny cesky server nabizi nejvyssi slevy?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle toho na jaké? Na hromadné je na našem trhu nejstarší a sofistikovaný Slevomat.
Jinak na jednotlivé druhy zboží existují různé – Srovnej ceny, Měšec apod.

Další odpovědi
amigo

jen doplním DrAxla
hromadné slevy: Slevín.cz(90 pos­kytovatelů skupinových slev)
porovnání cen: heuréka.cz, srovnáváme.cz …

atriplex

Já chodím na "slevín.cz, tam se zobrazuje kvantum slev od různých poskytovatelů a tak mohu srovnávat a vybírat pohodlně, aniž bych musel klikat po různých stránkách.

Zdroj: http://www.sle­vin.cz/