M-Rock

Který OS se vám osvědčil?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
lukas.zmizik

windows 7

W7 mne prekvapil rychlosti i oproti XP

Larissa

windows 7

Asi sedmička, ale njakou dobu jsem si myslela, že bych xp nevyměnila ani za nic… Jelikož tam se blběji rozšivruje heslo… :D

štamgast

windows 7

Rychlý, funkční, spolehlivý, když to porovnám s XP, nedá se to srovnávat.

DusanOrlik

windows xp

Používám XP.Ve škole jsou Windows 7,a je pravda že to je o něčem jiném-rychlejší,nověj­ší,komfort…Su­per no

quentos

windows xp

MILAN1961

windows xp

Dlouhá léta jsem používal XP pak asi 2 roky –7-ted mám Linux ubuntu 11.10 a jsem s ním nadmíru spokojen

Heřman

windows 7

Je to prostě super.