januli

který os doporučujete?

mám na pc nainstalovaný xp home 2002.chtěla bych přejít na windows 7,nebo vistu,ale nevím co by bylo lepší.syn pc hodně používá k hraní her.mohli byste,prosím poradit?

Nejlepší odpověď
Terryle

Rozhodně Windows 7, Visty nebrat ani pod pohrůžkou smrti!! To je největší šunt, co vůbec může být :o) Se spouštěním her pod novým systémem by snad syn neměl mít problém. Spíš se poptejte prodejce nebo někoho, kdo vám bude systém instalovat, jestli to váš počítač zvládne a nebude ho to příliš brzdit – novější systémy žerou víc než staré a to by syn asi při hrách moc neocenil :) Ale než přecházet na Vistu, to bych si radši nechala XP.

Další odpovědi
mosoj

Jak již bylo řečeno Visty ne ! W 7 je povedený OS a není tak náročný na hardware jako Visty. Když PC zvládne hry zvládne i W 7. Pokud by to byly W 7 64 bit možná že by bylo třeba mírně navýšit operační paměť ale to není problém.

anonym

doporucuji windows 7 POUZE POKUD mate v poctaci vice nez 2GB operacni pameti a dvouj- a vicejadrovy procesor …

pokud vyse uvedenou konfiguraci nesplnujete pak doporucuji radeji windows xp, ktere na slabsim pocitaci pobezi daleko lepe

pantonym

nebo Ubuntu nebo jiny linux ale to pro bezne uzivatele neni, ale zvyknout se da a navic ubuntu je zdarma, ale jak jsem zminoval pro bezneho uzivatele radš Windows XP nebo 7 podle ramky jako se uz tu pise