mikik

Který onkolog mi pomůže?

Jsem po operaci tenkého a tlustého střeva 7 let.Trpím velkým nadýmáním a bolestí v bocích,navíc mě zjistili zánět žaludku, abcesy na tenkém střevě-23 drobných a slinivky.Pielo­nefriditis trpim moc velkýma bolestmi každý den nemohu ani spát.Klinika mě posílá ke spádovému lékaři

Nejlepší odpověď
roxy52

Jak tedy zní otázka…? Snad tedy navštivte toho spádového lékaře.Tady Vás po internetu nikdo nevyléčí.