Hakunamatata

Který obchodní řetězec nejméně podvadi ve slevovych akcich?

Normálně prodávají okurku za 11 Kč, pak ji zdraží na 15 kč aby ji o týden později mohli prodávat ve slevě za 12 kč?

Co myslíte, který řetězec je v tomto nejpoctivejsi a dá se jeho slevam věřit?

Odpovědi
emamamisu

myslím si, že je na tom dobře Lidl a Billa. opakovaně takové podvody dělá Albert a Tesco. spíše to dělají tak, že zboží označí slevou, ale u pokladny namarkují plnou původní cenu.

Krepy

Nejméně podvádí? To je těžká odpověď, podvádí všechny… Asi PENNY MARKET. Nejvíce podvádí kaufland a albert.

iceT

Nezáleží prodejní cena na ceně dopravy,podle které se snad cena prodávaného zboží určuje,když se dnes vozí všechno ze zahraničí?

pl4toon

Podvádí všechny řetězce. Manažeři prodejen dostávají provize za vyšší zisky a naopak jsou jim ztrhávány peníze za pokleslé zisky, takže se snaží svého domoci i za cenu podvodu. A nejčastěji podvodu na lidech kupujících zboží. „Móresy“ se přenášejí z jedné prodejny na druhou jako lavina.
Doplňuji:
Ale jsem celkem mile překvapen supermarketem Globus v Čakovicích, kam někdy jezdíme nakupovat. Možná jsem si toho zatím nevšiml, ale tam nepoužívají klasické podvody na zboží, jako jiné řetězce, nebo prodejny. Jen mi tam vadí ta strategie rozmístění zboží, které je přímo do očí bijící a nelogická. Ale po pár návštěvách už tak nějak vícm co kde je. Ale ze začátku jsme tam trochu bloudili.