Který obchod s potravinami je nejméně oblíbený důchodci?

Bohužel mám nejblíže Penny, Lidl, Albert, Billu a ve všech je pořád plno a převážně staršími ročníky. Kam chodit, nebo aspoň v kolik hodin, chodit nakupovat, abych nebyl omlácený nákupními košíky a odstrkován od regálů?

pro rouzi: pokud někdo brání při nakupování druhému svým chováním, tak je to obtěžující.

Nejlepší odpověď
led

Stačí malá otázočka predavačom „kedy máte najmenej dochodcov?“ prirodzene česky a pěkně hezky

Další odpovědi
anonym

Tak choď do obchodů otevřených non stop a v noci, tam budeš mít klid!

gecco

😁
To si nevybereš…
Nátřesk bývá i ve WineFood ( http://www.wi­nemarket.cz ) či Kunratické stodole ( http://www.kun­ratickastodola­.cz )…
😉
Nejlíp se nakupuje v době, kdy probíhá nějaké ´mistrovství něčeho v něčem´ (ideálně MS hokej) – všude prázdno…
😉

rouzi

Já chodím do globusu. A chodí tam mladí i staří.
Chceš říct že důchodci, my tě obtěžujem?

ivzez

Ještě jsem se nesetkala s tím, že by důchodci někoho
odstrkovali od regálu nebo někoho mlátili košíkem.

Přehlížení + aroganci vídám spíše u hodně mladých ročníků:
„Hele starej, nezavazej tady, proč nechodíš nakupovat v době,
kdy tu nejsme my …“

(Obdobně v MHD.)

_______

Doplňuji:

Chce to toleranci z obou stran.

jpau

I když je to absurdní a oboustraně kontraproduktivní, tak lidé v důchodu chodí nakupovat v době, kdy ostatní chodí z práce a jdou také nakupovat – alespoň taková je moje zkušenost. Vyjímku tvoří čas brzo ráno, kdy v obchodě potkávám téměř výhradně lidi důchodového věku.

Důchodci navštěvují stejně široké spektrum řetězců jako kdokoli jiný, svým chováním ale můžeš minimalizovat šanci se s nimi konforntovat. Já se řídím podle následujících pravidel:

  • Chodím nakupovat pozdě večer nebo v noci, jeli to možné, pokud ne pak:
  • Využívám samoobslužné pokladny, kde se důchodci příliš nevyskytují
  • Dávám přednost důchodci (ať si klidně vezme košík první když tak hrozně pospíchá, je to jednoduší než riskovat zbytečnou konfrontaci)

Drap

Pokud ti vadí starší ročníky, nechoď nakupovat a nech si potraviny vozit. Příjde tě to sice o něco dráž, ale nebudeš muset důchodce vůbec vidět. Počítej však s tím, že ty budeš taky jednou v důchodovém věku.

KARI05

a co do macdonalds XDDDDDDDDDDD