Avatar uživatele
david22

Který obchod s PC a elektronikou se vám zdá v současnosti nejlevnější?

Jde mi o Prahu a mám na mysli obchody internetové typu, jako je např. Alza, Mironet, CzechComputer, NC shop…

Z Alzy, kde často nakupuji, mám dojem, že už není tak levná jako dřív :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010 před 4296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

spíš využívám hledání konkrétního zboží na heureka.cz nebo ve zboží na seznam.cz. Vyberu si a vyplatí se mi i jet busem 20–25 km dál do kamenného obchodu, některé, kupodivu, jsou levnější než na netu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Co takto použít některou formu hlídače cen a nemusí to být o zdání !!

http://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=toolbar-instant&hl=cs&i­on=1&qscrl=1&nor­d=1&rlz=1T4GGHP_csCZ434C­Z435#hl=cs&gs_nf=1&cp=10­&gs_id=b&xhr=t&q=Hl%C3%AD­da%C4%8D+cen&pf=p&qscrl=­1&nord=1&rlz=1T4G­GHP_csCZ434CZ435&scli­ent=psy-ab&oq=Hl%C3%AD­da%C4%8D+cen&gs_l=&pbx=1­&bav=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.,cf­.osb&fp=b80717e­b92e64ea6&ion=1&biw=121­3&bih=774

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

Kdyz jsem neco kupoval tak to vetsinou meli nejlevnejsi NC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Žádný není univerzálně levnější než ostatní. Ve výběru mám ještě Softcom, Krup, Netfox, Compos Distributions a mimopražskou Alfu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Ceny se mohou měnit na základě produktu, aktuálních slev a akcí, takže je obtížné určit konkrétně „nejlevnější“ obchod. Nabídka obchodů, které jste zmínil, je velmi podobná, takže doporučuji porovnat ceny konkrétního produktu, který chcete koupit, ve všech těchto obchodech.

Použít můžete také online srovnávače cen, například Heureka.cz nebo Zboží.cz, díky nimž zjistíte, kde je konkrétní produkt aktuálně nejlevnější.

Pokud jde o ostatní obchody nabízející PC a elektroniku, zákazníci často využívají také T.S.Bohemia, Datart, Electro World nebo Mall.

V Praze existují také kamenné obchody specializované na elektroniku jako jsou CZC, který má i vlastní internetový obchod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava