Který notebook byste si vybrali z těchto dvou?

Prvni možnost Lenovo: http://www.softcom.cz/…
Druhá varianta HP: http://www.softcom.cz/…
Prosím napište který a proč. Jde mi hlavně o porovnání procesoru a grafické karty obou modelů. Děkuji

Hlasujte v anketě

Odpovědi:

Bronzový

Lenovo IdeaPad G580

Doplňuji:
podle me ma o fous lepsi grafiku, o 250GB vetsi disk ale hlavne ma Windws7 a ten druhej ma Windows 8 ktery se mi zdaji nepovedene

Bronzový

Lenovo IdeaPad G580

Doplňuji:
Lenovo IdeaPad má teta a je s ním spokojená. A ten druhý měl kámoš a nadával na něj, i když on si potrpí na šílené notebooky, takže jeho nebrat vážně.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

To je špatně položená otázka. Já bych si nevybral ani jeden z nich, bez ohledu na procesor a grafiku - proto ani nehlasuju v anketě. A to proto, že bych si nikdy nekoupil počítač s placeným operačním systémem. Jinak bez ohledu na to, Lenovo je vybaven intelem, takže ten, grafiky jsou cca rovnocenné.

anonym

To je věc názoru. Sám jsem s Windows maximálně spokojen a co se týče osmiček, tak až na ty dlaždice pokročily zase o kus dál a jsou o něco svižnější než sedmy. Ale jinak souhlasím, bral bych také Lenovo.

Stříbrný

cochee

Mně nejde o to, že Windows, ale že tam vůbec jsou. Když mám krabicovou verzi, tak nebudu znova platit za OEM předinstalované v počítači.

anonym

Aha, tak to jo. To je pravda. Bez OS nebo s Linuxem jsou na e-shopech k mání akorát ty nejlevnější. Taky poslední dobou uvažuju o krabicových, zatím jsem jel na OEM.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.