cochee

Acer. Srovnáváš totiž asi tak BMW třídy 5 s Oktávkou 🙂
Doplňuji:
Jo tak to pardon, provozní slepota 🙂 Acer Aspire E1

odpomass

V téhle cenové kategorii bych nebrala ani jeden (vzhledem k výkonu a kvalitě zpracování) – prašť jak uhoď. Takže je to jedno, pro co se rozhodneš…

SickBreed

Jestli ti jde o herní výkon, tak bych nebral ani jeden. Určitě šáhni po nějakém kousku od MSI. Jsou kvalitní a navíc dostaneš absolutní jedničku na českém trhu v poměru cena výkon.

AndreiRanger

Ze dvou špatných možností bych volil lepší tuhle: Notebook Acer Aspire V3–531G-B9806G75Makk

Už jen kvůli té grafice..