KFS Group Komplexní finanční servis

da ny

OFS Group Odborný finanční servis

Profíci jsou přece snad v bankách 🙂
Doplňuji:
OKFS :)

Dochy

OFS Group Odborný finanční servis

marci1

KFS Group Komplexní finanční servis

Agneta

Lidé si mají dávat jejich celoživotní úspory k nějakému začátečníkovi, který jim má nabídnout větší jistotu než banka?
V podstatě máš spadeno jen na lidi přes 80, kterým budeš nabízet „životní pojištění“ že?
Nic jiného, než ve filmu ŠMEJDI

Agneta

Nejen zoufalé, nic neříkající názvy, k tomu ještě Group…:DDD
+++
Proč chceš nabízet „lidem“ to, co nikdo nepotřebuje?
+++
Buď uděláš za první rok dluhy, které budeš muset pak celý život splácet, nebo
budeš chytřejší než tví zákazníci a budeš je hnát do fin. zániku – aby ses měl dobře…Máš křivý charakter? :DDD

Pepa25

Zoufalé nic neříkající názvy firmy (proč je v názvu proboha ten Group?), která se bude snažit konkurovat tisícům dalších podobných firem … Nechceš ji raději nazvat Marťánek finance s.r.o.? Tak se aspoň trochu odlišíš …

Marťánek86

„finance“ do názvu nedávat, vlastní zkušenost z ankety lidí potlkaných na ulici

Pepa25

Tak proč máš ve všech variantách „finanční“? 😉 A ještě to group, to rovnou zakládáš i investiční společnost a kampeličku? Chce to něco krátké a také to nemusí být zkratka. Něco tako Marty s.r.o.

setapouch

Záleží na kontextu. Pod pěti z těchto názvů si okamžitě představím lichvu. Takže upřesni o jaké služby má jít.

Marťánek86

Zakládám firmu, která řeší hypotéky i pojištění, proto mne zajímá názor lidí, který název se jim nejvíce zamlouvá.

ivzez

Něco jako OVB nebo Partners v menším?

Určitě zvolte český název, na anglické už
jsou lidé (alespoň v mém okolí) alergičtí.

Pepa25

Tak nějak … K tomu v menším: investičních zprostředkovatelů je k dnešnímu dni 7595 a pojišťováků 144823 (údaje z webu ČNB). V podstatě je to dnes první volba pro nezaměstnané a absolventy – akorát si tím bohužel odrovnají mezilidské vztahy ve svém okolí a někteří dost zadluží … (ale to už jsem odbočil, Marťánek chtěl poradit jen s jménem)

Marťánek86

Příspěvek smazán administrátorem.