jjj123456789

Který národ se v případě, že je v jeho nejvyšším pohoří v bouřce skupina turistek, sází, že se ztratí?

Nejlepší odpověď
led

Žádny národ se nesází.
Sází se jenom lidé, kteří věří, nebo nevěří v osud.
Rozumní lidé se nesází,
…ti konají dle svého přesvědčení, svého rozumu.
PS.
ale teď použiju výnimku, jež potvrdí tohle pravidlo
vsaďme se, že
jestvují lidé, co považují použití podobizny žijúcího státnika kteréhokoliv státu jako avatara, neboli symbol uživatele za znevažování představitele cizího státu.

Další odpovědi
anonym

Těžká otázka po ránu,necháme se poddat?
Doplňuji:
A máš to"MY JSME SI SVOJE ZLATO ZASLOUŽILI"!Tak nám tady z toho laskavě nedělej holubník a nesthávej nám v noci boby jó?!