Který národ chodí nejvíce pěšky?

Doplňuji:
Nejvíce jsou Slováci.
Ti idú vlakom,idú pešo,idú na bicykli,idú autom…

P.s.Led mne pobavila svojí odpovědí! 😁

Nejlepší odpověď
dědapetr

Křováci,nemají ani kola.

Další odpovědi
led

Ten najchudobnejší. Nepozerajte na počet ľudí, ale na pomer počet obyvateľov:počet vozidiel

jendahun

Myslím, že jsem někde četl,že to jsou Eskymáci,Laponci a pod..Když sežerou psy a soby,musí jít pěšky.Prý si za staletí vypěstovali určitý způsob chůze,kterým jsou schopni urazit v tundře obrovské vzdálenosti.Ne­došlapují na paty,ale na špičky chodidel.