Avatar uživatele
Dračice

který měsíc je v těhotensví nejhorší

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, david22 před 4322 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

takto se nedá jednoznačně odpovědět – každá žena snáší těhotenství jinak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejhorší je desátý měsíc,to už dítě nosí i otec! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Prý 1 trimestr, kdy tělo ženy ještě není na těhotenství zvyklé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

Těhoná jsem sice ještě nebyla, ale podle vyprávění: v prvním trimestru jsou nepříjemné nevolnosti, a pak jak roste miminko, bude tlačit na orgány: močák – častější močení, střeva – zácpa, plíce – zadýchávání… Navíc Ti bříško bude překážet, jak kdybys měla najednou krátké ruce. Ale řekla bych – ženy rodí děti co svět světem stojí, žiješ v zemi kde je dostupná výborná lékařská péče, tak se nemusíš ničeho bát. Pán Bůh ví co dělá:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Milá dračice… já bych to shrnula asi takto:
První – ani to většinou nevíš
Druhý – nic moc se ještě neděje, pokud mimi chceš, je to pohoda
Třetí – ranní nevolnosti trvající od rána do večera, neskutečná únava, ale jinak dobré
Čtvrtý, Pátý,Šestý – říká se tomu druhý trimestr – a to je pohoda. Bříško už roste, ale ještě nepřekáží, nevolnosti jsou pryč, nejlepší čas se s těhotenstvím všude pochlubit. Paráda…
Sedmý – ještě ujde
Osmý – začnou otékat nohy, ruce… Je problém si nějak rozumně lehnout, pořád chodíš čůrat… No, začínáš se těšit na porod.
Devátý – podle mne ten nejhorší. Oteklá je většina žen úplně celá, tudíž Tě všechno bolí, všechno je nepříjemné, chceš spát, ale moc nemůžeš, místo svižné procházky se vlečeš zpocená a porod už očekáváš přímo toužebně. Jak se na něj tělo připravuje, pociťuješ poslíčky, předzvěst stahů – no a tak dost často chodíš spát s myšlenkou, zda ještě zítra budeš 2v1 nebo už ne.

Ale všechno se dá přežít, dvakrát to už mám za sebou a potřetí teď na živo 🙂 Zatím se ale culím na první obrázky z ultrazvuku a ten příjemný druhý trimestr mne teprve čeká 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek