makuska4

Který laboratorní postup skrývají slova svařím to a zchladím to?

Odpovědi
Kelt

Asi máš na mysli scénu z filmu Císařův pekař a Pekařův císař, kde vyrábějí – destilují slivovici.

gecco

Domácí úkol???
;-D

Tak schválně – napiš svou odpověď, zkontrolujeme ti ji…

Awe

Amundsen vodka 6×…

makuska4

Ano, je,… já to nevím proto se ptám… a nikde to nemůžu najít

gecco

A kdy se zamyslíš??
Co udělá kapalina, když ji vaříš?
A co když výsledek varu pak zchladíš?
😉

cochee

Tohle mi připomíná ten vtip z před pár dnů v Blesku, jak se baví Řek s Němcem a Řek fňuká: Já nevím, co mám dělat, co si počnu, tady vůbec nic neroste, žádná úroda, co budu dělat… a Němec: Ani když zaseješ?? a Řek: …no to zas jo…

gecco

😉
Řek´bych, že to je současný problém Řecka…
;-D