Mirdas

Který klub má nejobávanější fanoušky ?

Kteří fotbaloví fanoušci ( zda se jim tak dá vůbec tak ještě říkat ) na klubové úrovni v Evropě jsou nejznámější svou agresivitou a výtržnostmi ?
Doplňuji:

Kdysi se to týkalo fanoušků z Anglické ligy. Později Ajaxu Amsterdam a Feynoordu Rotterdam.
V současnosti jsou největší obavy z fanoušků klubů z Polska, Ruska a bývalé Jugoslávie.
Ovšem je tomu tak doopravdy a proč ?
_

Odpovědi
Nerevarin

Možná ještě turecký fanoušky bych tam přidal.Ikdyž to vlastně neni Evropa (zatim:D) Jinak souhlas, Polsko a bejvalá Jugoslávie (Chorvati specielně, ti tu před lety hajlovali na václaváku a dělali pěknej bordel. Řikám si, kde byli ti naši „frajeři“. Drsný až na půdu a pak mlátěj max tak náctiletý skejťáky) patřej k tomu horšímu. Rusko taky neni asi med, ale na druhou stranu se tam s nima policajti vůbec nemažou, takže se tam situace možná trochu zlepšila. Upřímně, když se na ten fotbal občas koukám a vidim bandu přeplácenej metroušů, co se snažej dohrabat k bráně a pak jí ani netrefěj, asi bych se na stadioně taky začal nudit. Ale vážně, jsou to prostě vylízaný paka, který cejtěj ve skupině sílu a dost často se přikláněj k ultrapravici.

Jan Švestka

Kdysi to bývali „Lovci lebek“ z Chelsea. Reportér bez pudu sebezáchovy Donal McIntyre se mezi ně infiltroval a pomohl tak třeba shromáždit důkazy proti vrahovi policisty. Díky bezpečnostním opatřením britské politické reprezentace už ovšem takovou hrozbu nepředstavují a nejobávanějšími se nyní stali „fanoušci“ ze zemí bývalé Jugoslávie.