Kroupič

Který JUICE byste doporčili?

Mám na mysli něco neobvyklého co vám chutná. Cokoliv vás napadne, krom POMERANČ, GREP, MULŤÁK, NEBO RAJČATOVEJ, BRUSINKOVÝ.

Nejlepší odpověď
Emefej

Juice nepiju, ale z džusů mám nejraději meruňkový a z černého rybízu. A pochopitelně sladovo-chmelový.

Další odpovědi
anonym

Za mě osobně Rybízový! ten je jeden z top co se měl :)

zzzzz

Relax jahoda a Cappy pomeranč s dužinou tedy z těch kupovaných.
Jinak všechny domácí. 🙂

Kelt

Na výběr je mnoho druhů, jahodový, jablečný, ananasový a pod, firem a druhů, co vyrábějí a dodávají džusy nebo juice, je taky celá řada. Dále neuvádíte, zda to jdete koupit do obchodu – Tesco, nebo pijete někde v nějaké restauraci a v jaké i společnosti. Podstatná je také otázka, zda si objednáváte a někdo to platí, nebo to máte platit Vy. Každý juice je jedinečný.
Takže jinak bych se rozhodl kdybych mohl odnést z obchodu paletu s nápoji, a jinak při objednávce v baru.