Který je ten nejkrásnější?

Vánoční stromy ve světě,ale náš je opravdu krásný,že?http:/­/www.novinky.cz/ces­tovani/220282-nejkrasnejsi-vanocni-stromy-z-celeho-sveta.html

Nejlepší odpověď
panenka

Nejvíce se mi líbí Vánoční strom v New Yorku před Rockefellerovým centrem.

Další odpovědi
Radak

Já hlasuji pro ten v Hotelu Emirates Palace v Abú Zabí. Drahokamy jsou drahokamy.

bobánek

Každý vánoční strom má svoje kouzlo.Ale ten na staroměském náměstí je nejpěknější.

hanulka11

Každý je svým způsobem krásný vystihuje zemi odkud pochází. A navíc každému se líbí něco jiného , takže názory budou uzčitě různé.
Mne zaujal,ten z Vilniusu,jed­noduchý a krásný.