Mrs.problem

Který jazyk je nejtěžší na světě?

Přijde mi, že každý stát považuje svůj jazyk za nejtěžší. Ale jak je to doopravdy?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím,že jazyk od vorvaně.

Další odpovědi
bolak

To se takhle nedá povědět ;) (zloděj frází, pozor na něj)

Některý sousední státy maj dost podobný jazyky, tudíž pro nory bude jednodušší naučit se švédsky než česky, stejně jako pro nás bude schůdnější slovenština než norština. Jedinej způsob, je najít dostatečný množství lidí, z různých zemí, který ovládaj větší počet jazyků a nechat je zahlasovat do ankety…

Tady je ale nejspíš neseženeš, já tu znám akortát dva lidi který ovládaj jazyky, jeden z nich mluví jen lámanou klingonštinou, takže už prakticky zbejvá jenom quentos, ale na něm je zase dobrý to, že ti to slovo nejen že přeloží ale ještě ti ho zapasuje křížem do dalších dvou slov…

barbakan: co vorvaň, ale plejtvákův má 2,9 tun.....kam se na tohle hrabe nějaká grónština

Martuse011

čeština a slovenština kvůli skloňování
Doplňuji:
navažština, grónština, eveština, asština, inuktitutština :D