Který idealista bude dál chodit k volbám?

Koalice ODS-ČSSD je tady.Komunální volby.Praha a jiná města.
Když se to přeloží do srozumitelna,zna­mená to,že víceméně stejní hochštapleři budou u vesla dál a budou pádlovat tak,že budeme pocákaní úplně všichni.
Proč si to nedomluvili v klidu v putyce? Vyšlo by to stejně a levněji.
Doplňuji:
Jen technická.S vesly se nepádluje,ale vesluje.

Nejlepší odpověď
annas

Pravda. Koho volit, není moc na výběr, vyhraje ona strana, spojí se s jinou či jinými a vznikne koalice – dělají se kompromisy, nakonec je u moci ten, koho třeba voliči nechěli… Voliči jsou zklamaní, navíc, co se pak dovědí o různých machinacích …

Další odpovědi
BEAES

Souhlasím…